دوره های مجازی، بر مبنای استفاده از مطالب ارائه شده در دوره های حضوری شکل می گیرد. بر حسب نیاز در این دوره ها صوت، متن پیاده شده و تصویر کلاس های حضوری هر دوره در درس های مختلف ( بر مبنای کلاس های تشکیل شده در دوره های حضوری) ارائه می گردد ( در حال حاضر امکان استفاده از صوت کلاس ها و ارسال سوالات برای دوره در نظر گرفته شده است).
همانطور که در شکل نمایش داده شده، در قسمت زیرین صفحه اصلی هر دوره، لینک دروس ارائه شده آن دوره ارائه می گردد.
20-vir

دانشجویان حضوری و مجازی، میتوانند پس از ورود به پنل کاربری خود در سایت، از این دروس و مطالب ارائه شده در آن استفاده نمایند.
به عنوان مثال در ذیل تصویر یک درس از دوره ثبت شده کاربر نمایش داده شده است، که به شرح قسمت های مختلف آن می پردازیم : 21-vir

1- خلاصه محتوای پیاده شده درس :

در این قسمت، گزیده ای از مطالب ارائه شده در هر درس ( جلسه حضوری ) ارائه خواهد شد.

2- ارسال و نمایش سوالات دانشجویان در خصوص درس ارائه شده :

در این قسمت، دانشجویان می توانند سوالات خود را در خصوص درس ارائه شده ارسال نمایند. در صورتی که دوره به صورت حضوری در حال برگزاری باشد، سوالات سوالات به دست استاد رسیده و در صورت صلاحدید و نیاز، ایشان در ابتدای جلسه بعدی یا به صورت مکتوب پاسخ خواهند داد.

3- سایر دروس :

سایر دروس این دوره را میتوانید از این منو انتخاب نمایید.

4- الحاقات :

فایل های صوتی، متنی و تصویری هر درس با توجه به محتوای خود، در این قسمت ارائه میشود که قابلیت ذخیره بر روی رایانه شخصی شما را خواهد داشت.

5- منوی امکانات :

شما می توانید از طریق کلیک های این قسمت، این درس را در پنل خود به عنوان کامل خوانده شده نشانه گذاری نمایید و نیز به درس های بعدی و یا صفحه اصلی دوره مربوطه بروید.

سایر آموزش ها:

ثبت نام مجازی در دوره های فصول گذشته

دوره های پر فروش
آموزش طراحی کاراکتر – فیلم عباس گودرزی
آموزش طراحی کاراکتر – فیلم
عباس گودرزی

مجازی(فیلم)

170 دقیقه

حضوری : غیر فعال
مجازی : 690,000 ریال
قدرت و شکوه زن – مجازی فروغ نیلچی زاده
قدرت و شکوه زن – مجازی

مجازی

4 جلسه

حضوری : غیر فعال
مجازی : 250,000 ریال