پرسش های متداول

فایل های صوتی کلاس ها چه زمانی بارگذاری خواهند شد ؟!

با توجه به اینکه صوت کلاس های حضوری برای دانشجویان مجازی در سایت قرار داده می گردد، معمولاً 2 تا 3 روز کاری نیاز است تا فرآیندهای تکمیلی بر روی فایل های صوتی انجام گیرد و آماده بارگذاری در سایت گردد.

آیا مدرکی مبنی بر حضور در جلسات ارائه خواهد شد ؟!

فرآیند ارائه گواهینامه برای شرکت در دوره ها در درخواست گواهی نامهبه صورت کامل توضیح داده شده است.

لینک دانلود ها مشکل دارد ؟!

تمامی لینک های دانلود پس از گذاشتن در سایت کنترل میشود و احتمال خرابی آن بسیار کم است، در صورتی که مشکلی در دانلود فایل دارید، باید نرم افزارهای مدیریت دانلود خود را غیر فعال نمایید و از طریق مرورگر خود اقدام به دانلود فایل ها نمایید، در غیر اینصورت دانلود میسر نخواهد بود. همچنین میتوانید از آموزش های زیر استفاده نمایید :

چگونه میتوانم ثبت نام کنم ؟!

برای ثبت نام، ابتدا باید در سایت عضو گردید. پس از طی مراحل عضویت، میتوانید کلاس های مورد نظر خود را به تفکیک، حضوری و مجازی انتخاب و اخذ نمایید. پس از اخذ واحد دلخواه و وازیر هزینه آن دوره، با ارائه مشخصات پرداخت خود به آدرس Info@toluehagh.ir کلاس در پروفایل شما نمایش داده میشود. در صورتی که توسط پرداخت آنلاین مبلغ دوره را واریز کرده باشید، نیازی به ارسال مشخصات پرداخت به پست الکترونیکی موسسه نمی باشد.

کلاس های مجازی به چه صورت برگزار می گردد ؟!

کلاس های مجازی، با استفاده از دروس تدریس شده اساتید در دوره های حضوری، به ارائه صوت جلسات و در صورت امکان، فایل های ارائه اساتید می پردازد. کلاس های درسی هر دوره پس از برگزاری و تهیه موارد مورد نیاز در قسمت پایینی صفحه دوره مربوطه قرار می گیرد.

آیا دانشجویان حضوری هم میتوانند از امکانات دوره مجازی استفاده نمایند؟!

بله، در صورتی که صوت دوره حضوری به فروش مجازی برسد، دانشجویان حضوری هم میتوانند با استفاده از پنل کاربری خود در سایت، بصورت رایگان از صوت ها و مطالب بارگذاری شده در دروس، همانند دوره های مجازی استفاده نمایند.

فرم تماس با ما

اطلاعات تماس

ساعات مراجعه حضوری و پاسخگویی تلفنی: 9 الی 16

شماره تلفن ثابت : 021-66499542

شماره همراه: 09190132580

(جهت پیامک و پیام رسان های بله، ایتا، واتساپ و تلگرام)

132539whatsapp-logo-vector m6BFtJQW   اینستاگرام:

instagram   http://instagram.com/toluehagh

پست الکترونیکی: info@toluehagh.ir

آدرس: خیابان انقلاب به سمت غرب، بعد از چهار راه ولیعصر، نرسیده به خیابان برادران مظفر، جنب عکاسی ایران فیلم، پلاک 915، طبقه دوم