برای ثبت نام در دوره های موسسه فرهنگی طلوع، طبق آموزش تصویری زیر عمل نمایید :

1- پس از وارد شدن به هر دوره، ابتدا دوره مجازی و یا حضوری مورد نظر را انتخاب نمایید.
11-cou

2- در صفحه بعد، اطلاعات خواسته شده در تصویر را به ترتیب وارد نمایید، (1- نام 2- نام خانوادگی 3- پست الکترونیکی 4- شماره تماس 5- کد ملی ) و سپس گزینه مورد نظر برای پرداخت را انتخاب نمایید و بر روی ثبت دوره کلیک نمایید.
در حال حاضر دو روش پرداخت وجود دارد :

1- پرداخت اینترنتی توسط کارت های عضو شتاب :

در این روش شما میتوانید از طریق تمامی کارت های بانکی عضو شتاب توسط درگاه پرداخت اینترنتی پی لاین، مبلغ دوره را پرداخت نمایید. پس از واریز وجه به صورت آنی دوره به پروفایل شما اقزوده خواهد شد.

2- انتقال مستقیم بانکی :

توسط این روش مبلغ دوره را به دو صورت کارت به کارت و یا پرداخت در شعب بانک انجام میدهید و پس از آن اطلاعات پرداختی را به ایمیل موسسه به نشانی info@toluehagh.ir ارسال میفرمایید تا پس از تایید، دوره به پروفایل شما افزوده گردد.

 

10-cou
3- پس از طی مراحل فوق، در صورتی که پرداخت آنلاین را انتخاب نموده باشید، به درگاه زرین پال برای پرداخت آنی مبلغ دوره به صورت آنلاین و توسط کارتهای عضو شتاب منتقل می شوید که پس از پرداخت، نام شما به همراه دوره در سیستم به پس از تایید پرداخت ثبت خواهد شد. ( در این روش نیازی به ارسال ایمیل برای تایید ثبت نام وجود ندارد و فرآیند خودکار است )

در صورتی که پرداخت مستقیم بانکی را انتخاب کرده باشید، در این صفحه اطلاعات پرداختی نمایش داده میگردد که شامل، مشخصات سفارش، توضیحات پرداخت و مشخصات حساب موسسه می باشد.حتما “شماره سفارش” خود را یادداشت نمایید و پس از پرداخت، تصویر فیش پرداختی ( یا شماره تراکنش و شماره پرداخت) را همراه با نام و نام خانوادگی و نام کاربری و عنوان دوره درخواستی به پست الکترونیکی info@toluehagh.ir ارسال نمایید.
تایید ثبت نام تنها پس از دریافت اطلاعات حسابی شما ممکن است.

12-cou

سایر آموزش ها: