فراخوان همکاری و مشارکت موسسه طلوع جهت برپایی دوره های حضوری در استان ها با حضور اساتید برجسته جبهه فرهنگی انقلاب

دوره های استان ها

موسسه طلوع با دانشگاه ها ، موسسات و مراکز خودجوش علمی فرهنگی کشور در دو قالب زیر، جهت مشارکت و همکاری اعلام آمادگی می نماید.

1. برگزاری کلاسهای حضوری موسسه طلوع در شهر و استان 

با توجه به استقبال کم نظیر دانشجویان و جوانان در سایر استان ها و درخواست های مکرر برای برگزاری دوره های حضوری خارج از تهران، موسسه طلوع فراخوانی جهت ساماندهی این درخواست ها اعلام می نماید. برای این منظور، موسسه طلوع جهت برنامه ریزی و ساماندهی حجم انبوه دوره های درخواستی و استفاده از فرصت تابستان و همچنین ترم تحصیلی پاییز سال جاری از هم اکنون از تمامی دانشگاه ها، موسسات و مراکز خودجوش علمی فرهنگی توانمند استان ها، دعوت به عمل می آورد تا درخواست خود را از طریق فرم ذیل این صفحه ارسال فرمایند.

پس از بررسی و تایید درخواست ها در هیئت آموزشی موسسه طلوع و با مشارکت موسسات و مجموعه های خودجوش فرهنگی استانی، دوره های تصویب شده بصورت حضوری و با حضور اساتید برجسته انقلاب در استان و شهرهای مصوب برگزار خواهد شد.

استان های نهایی شده : اصفهان، مشهد

توجه: نهایی شدن همکاری با مجموعه های اعلام شده استان های مذکور به معنای منتفی شدن درخواست های سایر موسسات آن استان نیست و بنا بر شرایط، امکان همکاری در برگزاری دوره با مجموعه های مختلف در یک استان می باشد.

 

2. مشارکت و همکاری در خصوص دوره های فکری فرهنگی و همایش های ناظر به بحث تمدن اسلامی در دانشگاه ها، موسسات و مراکز خودجوش علمی فرهنگی 

از آنجا که بسیاری از دوره های برگزار شده توسط دانشگاه ها، موسسات و مراکز خودجوش علمی فرهنگی در استان ها و شهرستان ها با حضور اساتید شهرها و استان های مختلف، ناظر به دغدغه های تمدن اسلامی و مطابق با اهداف و وظایف موسسه طلوع می باشد، این موسسه روشی برای همکاری بیشتر با این مجموعه ها تدوین نموده است.

موسسه طلوع در راستای گفتمان سازی و بهره برداری گسترده تر از این دوره ها و همچنین شناساندن مجموعه های استانی و اساتید انقلابی شهرها و استان های مختلف در سطح ملی، اعلام آمادگی خود را جهت انتشار آنلاین دوره های این موسسات و بسترسازی جهت بهره برداری مجازی دانشجویان در سراسر کشور، ابراز می دارد.

تمامی دانشگاه ها، موسسات و کانون های فرهنگی و علمی فعال در حوزه علوم انسانی می توانند درخواست خود را جهت همکاری در برگزاری مجازی دوره های خود از طریق آدرس info@toluehagh.ir  ارسال نمایند. در صورت تصویب در شورای آموزشی موسسه طلوع، این موسسه جهت مشارکت در برگزاری دوره ها به صورت مجازی با واحد مربوطه تماس خواهد گرفت.

 

دانلود پوستر در اندازه بزرگ

فرم ارسال درخواست دوره های تخصصی شهرستان ها


  • افزودن یک ردیف
  • زمان پیشنهادی جهت برگزاری دوره های مورد نظر