نظر به قداست علم و اخلاق در محیط هاي آموزشی و پژوهشی در شرع مبین و حکومت اسلامی و لزوم رعایت کلیه موازین شـرعی و مقررات برای حفظ شئون و حیثیت دانش پژوهان که منجر به ایجاد زمینـه لازم جهت شکوفائی استعداد دانش پژوهان در جبهه های فرهنگی انقلاب میگردد؛ مطالعه ، توجه و به کار بستن موارد زیردر محیط موسسه و همچنین در فضاهای مجازی(شبکه های اجتماعی و …) که به هر نوعی منسوب به موسسه می باشد، ضروری است.
1- رعایت مقررات موسسه ؛ چه آن دسته از مقرراتی که مکتوب شده اند و چه آن دسته از مقرراتی که در موسسه تبدیل به هنجار و عرف شده باشند.
2- رعایت نظم و انضباط ( به موقع آمدن برای حضور در کلاس، عدم خسارت به اموال موسسه، عدم اسراف و …)، موسسه از یک ربع قبل از شروع کلاسها پذیرای هنرجویان محترم می باشد.
3- رعایت حق اساتید، هم شاگردی و مسولین موسسه (نحوه ی برخورد با اساتید، هم شاگردی ها و مسولین موسسه که به دور از تندخویی، بی احترامی و اهانت، و بی تفاوتی نسبت به منکرات اخلاقی- شرعی – عرفی باشد و همچنین امر به معروف خود و سایرین در موسسه)
4- سعی و اراده موسسه همواره بر برگزاری دوره های مجزا برای آقایان و بانوان می باشد و خواهد بود.لذا با توجه به اینکه بعضی از کلاس های موسسه با حضور خواهران و برادران برگزار میگردد، نحوه ی تعاملی بین دانش پژوهان خانم و آقا چه در داخل و خارج از کلاس و چه در فضای مجازی صورت نخواهد گرفت.
5- انصراف از کلاسها در صورتی عودت هزینه را در بر خواهد داشت که تا یک روز قبل از برگزاری جلسه دوم آن دوره به اطلاع واحد آموزش موسسه برسد.در این صورت عودت هزینه بصورت کامل صورت خواهد گرفت و حداکثر دو هفته زمان خواهد برد.
6- صوت جلسات برگزار شده برای ثبت نام کنندگان دوره مجازی می باشد و موسسه در این زمینه تعهدی نسبت به ثبت نام کنندگان دوره حضوری نخواهد داشت.
7- ثبت نام در دوره های آموزشی موسسه، شرط سنی و تحصیلی نخواهد داشت و قوانین اعطای گواهی نامه مطابق با روند ذکر شده در سایت طلوع حق می باشد و هر ترم بروزرسانی می گردد.
8- نکات ذکر شده در طرح درس و اطلاعیه های هر دوره و موارد ارائه شده توسط استاد در جلسه اول کلاس جزو قوانین موسسه می باشد.هم چنین با توجه به برقراری هیئت ماهانه موسسه طلوع در اولین چهارشنبه های هر ماه شمسی، کلاسهای موسسه در روزهای مذکور ساعتی زودتر به اتمام خواهد رسید.
9- اطلاع رسانی در خصوص دوره به دانشجویان ثبت نام شده از 3 طریق پیامک، ایمیل و ارسال اطلاعیه در صفحه اصلی هر دوره(صفحه فعلی برای این دوره) انجام خواهد شد.ارسال پیامک به شماره ثبت شده در پروفایل دانشجویان یک روز قبل از برگزاری دوره اطلاع رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید در صورتی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته باشید امکان ارسال پیامک به شما وجود نخواهد داشت و تنها با مراجعه به ایمیل و این صفحه میتوانید اطلاعیه ها را مطالعه نمایید.
10- جدیت در فراگیری آموزش ها و به کار بستن آن در پیشبرد اهداف انقلاب