ثبت نام خادمین موکب فرهنگی موسسه طلوع حق

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسخ به سوالات: 9354125796 از ساعت 16 الی 20

به لطف خدا و عنایت اهل بیت علیهم السلام امسال خوانده شده ایم که به زائرین آقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام خدمت رسانی کنیم. موسسه ندای بیداری به منظور ارائه خدمات فرهنگی به زائرین سید الشهدا در زمان پیاده روی اربعین، نیازمند به خادمین متخصصی است که بتوانند در بازه زمانی در موکب فرهنگی حضور داشته باشند و خدمات رسانی کنند. لطفا قبل از ثبت نام برای برنامه ریزی بهینه تر موارد زیر را مطالعه بفرمایید و در صورت هماهنگی با شرایط خود، ثبت نام بفرمایید. اجرتان با اهل بیت و التماس دعا.

۱- بازه زمانی موقت رفت و بازگشت خدام موکب فرهنگی تاریخ ۱۰ آبان ماه (زمان رفت) تا ۲۲ آبان ( زمان بازگشت) خواهد بود هرچند احتمال تغییر این بازه در چند روز آینده می باشد.
۲- نحوه اعزام و بازگشت از طریق فرودگاه نجف و مرز هوایی است و هزینه بلیط، ویزا، بیمه و غیرو بر عهده خادم می باشد. ( برآورد این هزینه حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومان برای هر خادم می باشد). موسسه در تهیه ویزا و بلیط و غیرو خدمات خواهد داد.

۳- هدف اولیه این کاروان، اسکان در موکب بین راه نجف و کربلا و ارائه خدمات فرهنگی است و طبیعتا پیاده روی نخواهیم داشت. تمام تلاشمان این است که بتوانیم در نجف قبل از اسکان در موکب اصلی و در کربلا بعد از ایام اربعین زیارت حرم های مطهر را داشته باشیم ولی ممکن است به دلیل مسایل اجرایی، زیارت کربلا میسر نشود. هدف ما در وهله اول موفقیت در ماموریت ارائه خدمات فرهنگی است.

۴- در بخش بین الملل ما کسانی را نیاز داریم که در حد پیشرفته بتوانند زبان دومی را صحبت کنند و چنانچه سطح زیان دوم شما در حد مکالمه روان نیست، لطفا در بخش بین الملل ثبت نام نکنید. چنانچه زبان فارسی را در میان گزینه ها انتخاب کنید، بدان معناست که برای بخش فارسی زبان موکب، اقدام کرده اید.

۵- شیفتهای کاری تقسیم شده است اما به طور متوسط هر شخص ۱۲ ساعت در شبانه روز، نوکری زائران سید الشهدا را می کند و با توجه به تقسیم بندی وظایف از سوی مدیر پروژه، انجام دادن درست شرح وظایف موکول شده به عنوان خادم، مدیریت زمان و نظم در کارها بسیار مهم است. فضای اربعین، دارای حجم کاری بالایی است و ما نیز انتظار داریم، بازخوردهای در شان فعالیت موکب بگیریم و این جز در قالب کار گروهی منسجم و اصولی امکان پذیر نیست که با تعهد خدام میسر می شود.

۶- تعداد مورد نیاز برای خدام امسال مشخص شده است و از این رو نیاز به گزینش داریم. خدام گزینش شده از طریق تماس تلفنی حداکثر تا انتهای وقت اداری تاریخ ۱ صفر مصادف با ۲۹ مهرماه، مشخص خواهند شد

۷شرح خادمین مورد نیازدر فرم ذیل:
تکنسین: تکنسین برق بعلاوه قابلیت اجرای سایر کارهای خدماتی در داخل موکب
مبلغ فرهنگی: قابلیت صحبت به زبان دوم به صورت کاملا روان در هنگام ارتباط چهره به چهره با زائرین خارجی
خدمات موکب و پذیرایی: خدامی که به سایر خدام در موکب و همچنین زائرین پیاده روی خدمات پذیرایی و نگهداری ارائه می دهند
روحانی: پاسخگویی به سوالات فقهی و احکام و یا اصول دین زائرین بین المللی موکب

زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

دیدگاه ها

عبارت امنیتی *