برنامه کوهپیمایی این هفته جمعه 12 تیر – 16 رمضان

برنامه کوهپیمایی این هفته جمعه 12 تیر – 16 رمضان –  گلگشت رودخانه دارآباد
.
زمان حرکت : ساعت 19:30 ابتدای مسیر کوهپیمایی دارآباد(انتهای پارکینگ، بعد از میدان گاهی اول مسیر، تجمع زیر تابلوی بزرگ نقشه دارآباد)
.
نوع برنامه : گلگشت (خیلی سبک، تفریحی) – برادران و خواهران

وسایل ضروری :

-پوتین ( کفشی که تا بالای قوزک پا بیاید)
-کوله
-زیر انداز( هرچه بزرگتر بهتر، برای نماز و افطار)
-چراغ سر یا چراغ قوه دستی(برای بازگشت در شب ضروری است)
-افطار( نان، خرما، پنیر، چای، آب، میوه و …)
.
وسایل کمکی غیر ضروری :

-باتون
.

شرح برنامه : حرکت آرام از مسیر فرعی غربی به سمت رودخانه ، حرکت در امتداد رودخانه، توقف در انتهای مسیر قابل تردد در رودخانه( قبل از آبشار اولیه)، نماز جماعت، افطار و بازگشت.

– زمان بازگشت به ابتدای مسیر در شرایط عادی بین ساعت 10:30 تا 11 است.
.
1- این هفته، به دلیل درخواست تعدادی از دوستان که 5شنبه برنامه هیئت به مناسبت ولادت داشتند و همچنین ایجاد فاصله با برنامه افطار موسسه، کوهپیمایی جمعه برگزار خواهد شد.
2- مسیر بسیار کوتاه است و حرکت در امتداد رودخانه حتی شیب قابل ملاحظه ای هم ندارد ولی مسیر رودخانه مرطوب و سنگلاخ است، کفش مناسب و دقت در حرکت لازم است.
3- با توجه به زمان بازگشت که حدود ساعت 11 است، نیاز به وسیله شخصی است. وسایل حمل و نقل عمومی در آن ساعت به سختی پیدا خواهد شد.(مخصوصا خواهران به این نکته توجه داشته باشند.) توصیه این است که حتی المکان با خانواده تشریف بیاورید، مسیر بسیار ساده است و بیش از کوهپیمایی، یک افطاری ساده در طبیعت است.
با این حال برای مشارکت بیشتر اعضا، دوستانی که وسیله دارند، مسیر بازگشت و تعداد جاهای خالی وسیله خود را در گروه اعلام کنند. (هماهنگی های بعدی بین افراد خصوصی انجام شود.)
4- جهت رسیدن به محل تجمع قبل از تاریکی هوا، حرکت راس ساعت خواهد بود، حتما ترافیک و زمان برای پیدا کردن جای پارک را در نظر بگیرید که تاخیر نکنید.
5-چراغ قوه فرآموش نشود!!!

photo_2015-06-27_23-46-36

دیدگاه ها

 • نفیسه روشن روان
  پاسخ

  سلام علیکم طاعات قبول باشه من تاحالا دوبار برای کوه پیمایی پیامک زدم ولی تا الان هیچ اطلاع رسانی بهم نشده عضو سایت هم هستم چیکار کنم؟

  • طلوع حق 1

   با سلام و احترام
   بر روی سایت و در قسمت مخاطبین باشگاه طلوع ثبت نام نمایید و یا با شماره 9190132580 تماس بگیرید.

عبارت امنیتی *