آغاز به کار رسمی گروه کوه پیمایی باشگاه مخاطبان طلوع

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای :

“کوهنوردی یعنی عروج به قله‌هایی که در کشور ما به طور فراوان وجود دارد. کوهنوردی ورزشی است در اختیار همه؛ باید مردم بروند ورزش کنند؛ باید مردم به این ارتفاعات شمال تهران یا به ارتفاعات فراوانی که در اغلب نقاط کشور وجود دارد، بروند و از این هوای پاک، از این کوهستانِ خداداده، استفاده کنند.”

بیانات در دیدار فاتحان قله‌ی اورست ۱۳۸۴/۰۸/۳۰

“توصیه این است که جوانها ورزش کنند. من هر وقت چشمم به ارتفاعات شمال تهران میافتد و میبینم که در این منطقه‌ی ضلع شمالی تهران – یعنی از منتهای شرق تا منتهای غرب – شاید حدود ده معبر وجود دارد که مردم را به این سلسله کوههای با عظمت و بسیار مصفّا متّصل میکند؛ اما مردم استفاده نمیکنند، تأسّف میخورم. هر وقت به کوه میآیم، وقتی میبینم خلوت است، تأسّف میخورم که چرا جوانها و حتّی غیر جوانها از این نعمت الهی و این فرصت کمیاب استفاده نمیکنند.”

مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما هنگام کوهپیمایی ۱۳۷۵/۰۶/۰۲

.

باشگاه مخاطبان طلوع در نظر دارد تا برنامه های کوه پیمایی خود را از جمعه این هفته (18/2/94) به صورت رسمی برگزار نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالب گروه کوهپیمایی طلوع در سایت موسسه مراجعه فرمایید.

.

متقاضیان برای شرکت در این برنامه های گروه ، کلمه “کوهنوردی” را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره   09190132580  پیامک نمایند.

.

همچنین جمعی از مخاطبان موسسه جهت اطلاع رسانی بیشتر در این خصوص گروهی را در تلگرام راه اندازی کرده اند که میتوانید از طریق همین شماره به گروه دعوت شوید.

.

دیدگاه ها

عبارت امنیتی *